Aktualności

Oddaj swój głos na WSS !

Budowa Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego została nominowana do nagrody Top Inwestycji Komunalnych 2017. Nominację do finału otrzymało 30 inwestycji z całej Polski.
 
Wręczenie nagród odbędzie się 10-12 maja podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Jedną z nagród, które można otrzymać jest specjalne wyróżnienie od czytelników PortalSamorzadowy.pl, dlatego zachęcamy do oddania głosu na WSS. Oddaj głos !

 W ramach plebiscytu Top Inwestycje Komunalne od lat wyróżniane są najlepsze praktyki oraz sukcesy inwestycyjne. Celem nagród jest wskazywanie prorozwojowego efektu wyróżnionych projektów dla gospodarki, regionu i mieszkańców. W tym roku, Rada Konsultacyjna, złożona z doświadczonych samorządowców, ekonomistów, menedżerów, ekspertów i urzędników, wybierze laureatów spośród inwestycji oddanych do użytku w latach 2006–2016, zrealizowanych przez samorządy (spółki komunalne lub inne podmioty, nad którymi faktyczne władztwo sprawuje JST), ale tylko i wyłącznie we współpracy z firmami prywatnymi lub w wyniku prywatyzacji.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego INEA S.A. Asta-net
Realizacja: Progress-it
Polityka cookies
Copyright Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa
© 2014 - All rights reserved